Nasza firma korzysta z profesjonalnego oprogramowania, które zalicza się do najbardziej zaawansowanych rozwiązań dostępnych na rynku, między innymi:

CADWorx Plant Professional 2017 to ceniony i sprawdzony, bazujący na AutoCAD oraz BricsCAD, program do inteligentnego modelowania instalacji przemysłowych 3D. Jest to jedno z najbardziej zaawansowanych rozwiązań dostępnych na rynku.

BricsCAD Platinum 2017 pozwala na tworzenie i zarządzaj projektami budynków oraz infrastruktury znacznie szybciej i bardziej ekonomicznie. Chcąc nadążyć za postępem technologicznym konieczne jest wprowadzenie obsługi modeli przestrzennych, a przynajmniej należałoby mieć możliwość otworzenia i skorzystania z dokumentacji 3D.

Visual Vessel Design 2016 to ceniony i sprawdzony, bazujący na AutoCAD oraz BricsCAD, program do inteligentnego modelowania instalacji przemysłowych 3D. Jest to jedno z najbardziej zaawansowanych rozwiązań dostępnych na rynku.

CAESAR 2017 to program do projektowania rurociągów, który dokonuje oceny reakcji konstrukcji i naprężeń systemu rurociągów w oparciu o międzynarodowe normy i standardy.

CADWorx Structure to program do projektowania konstrukcji stalowych 3D. Program zawiera niezbędne narzędzia i międzynarodowe katalogi części stalowych potrzebnych do projektowania.